Chlamydioza – leczenie Kraków

Leczenie chlamydiozy Kraków, usuwanie chlamydii Kraków

Chlamydie to specyficzne drobnoustroje należące do grupy pasożytów wewnątrzkomórkowych.

Dzielą się na różne gatunki, z których najbardziej znane to chlamydia trachomatis i chlamydia pneumoniae. Łączą w sobie cechy bakterii jak i wirusów. Choroby wywołane przez chlamydie to chlamydiozy.

Przyczyny chlamydiozy:

Chlamydia trachomatis jest przenoszona drogą płciową. Najbardziej są narażone osoby, które mają wielu partnerów, oraz te, które nie stosują prezerwatyw. Często powyższe zakażenia przebiegają bezobjawowo, lub dają niewielkie dolegliwości. Mogą także, wystepować przewlekłe bóle w okolicach podbrzusza. Chlamydia trachomatis wywołuje zakażenia dróg moczowych – stany zapalne cewki i prostaty lub narządów rodnych – stany zapalne macicy, stany powodujace niedrożność jajowodów. Należy przypisać jej także poważne schorzenie płciowe: ziarniak weneryczny (lymphogranuloma venerum-LGV).

Objawy chlamydiozy:

U kobiet wywołuje najczęściej zapalenie szyjki macicy. Zakażenie to może przechodzić na narządy miednicy mniejszej, które wywołuje zapalenie przydatków. Najczęstszymi powikłaniami infekcji chlamydia w obrębie narządu rodnego u kobiet są: zapalenie gruczołu Bartholina, zapalenie endometrium macicy, zapalenie jajowodów. Chlamydia trachomatis łącznie z trichomonas vaginalis są najczęstszą przyczyną: kobiecej niepłodności, wzrostu wystapienia ciąży pozamacicznej, oraz zwiększają ryzyko przedwczesnego porodu. W połączeniu z zakwaszeniem organizmu, oraz przemnozonymi grzybami prowadzi do niepłodności.

U mężczyzn występuje zapalenie najądrza, także zapalenie gruczołu krokowego. Chlamydia trachomatis pojawia się także w oku, gdzie jest przyczyną bardzo poważnego schorzenia zwanego trachoma- jaglica (egipskie zapalenie oczu, przewlekłego zapalenia spojówek oraz innych chorób oka.

Chlamydia pneumoniae szerzy się drogą kropelkową, źródłem zakażenia są osoby chore oraz nosiciele. Często w przebiegu infekcji dochodzi do nadkażenia innymi patogenami np. Streptococcus pneumoniae. Chlamydia p. występuje w drogach oddechowych, gdzie jest źródłem takich problemów jak stany zapalne: zatok, oskrzeli, górnych dróg oddechowych, zapalenia płuc. U 80% osób, które przeszły zawał serca, udar lub mają ndciśnienie mają chlamydię pneumoniae.

Leczenie chlamydiozy Kraków. Usuwanie chlamydii Kraków *

Test EAV który wykonujemy skutecznie wykrywa bakterię chlamydia. Nowoczesna naturoterapia skutecznie i szybko jest w stanie usunąć ten patogen poprzez ukierunkowaną stymulację układu odpornościowego oraz poprawienie parametrów pracy układu obronnego.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi artykułami dotyczącymi bezpłodności i schorzeń kobiecych oraz badaniami EAV metodą Volla i terapią holograficznej, które wykonujemy w Krakowie, w Lalima Diamond Med:

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Leczenie chlamydiozy w Krakowie i usuwanie chlamydii w Krakowie terapią naturalną, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!