Egzema – leczenie Kraków

Leczenie egzemy Kraków

Egzema to ogólny termin dla wielu rodzajów zapalenia skóry. Najbardziej rozpowszechnioną jest atopowe zapalenie skóry AZS. Ma podłoże alergiczne. Konieczne jest wykrycie alergenu. Może również występować jako skutek uboczny niektórych antybiotyków czy sulfonamidów. Przyczyną może być spożywanie określonych produktów spożywczych takich jak: mleko czy cytrusy, a takze kosmetyki, metale ciężkie, stres zmiany temperatury, wilgotność. Zmiany chorobowe najczęściej są umiejscowione na łokciach, kostkach, dłonich, twarzy i klatce piersiowej, mogą pojawiać się w każdym miejscu na skórze. Zmianom towarzyszy obrzęk oraz świąd.

Przyczyny egzemy:

Według medycyny akademickiej jedną z podstawowych przyczyn jest zaburzenie układu odpornościowego. Nie bez znaczenia są predyspozycje genetyczne. Czesto wyprysk ma podłoże psychologiczne- pojawia się wraz z silnym napięciem nerwowym lub stresem.

Według medycyny chińskiej toksyny i ogniska zakaźne w obrębie wątroby i pęcherzyka żółciowego odpowiadają za powstawanie reakcji alergicznych. Podstawowym zadaniem wątroby jest oczyszczanie organizmu. Uszkodzona komórka może być łatwo zaatakowana przez różne wirusy, wirusy typu herpes, pasożyty czy pierwotniaki.

Leczenie egzemy Kraków *

Terapia polega na usunięciu ognisk zakaźnych w obrębie wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Zapraszamy również do zapoznania się z opisem przypadku dotyczącego egzemy oraz artykułami dotyczącymi badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Krakowie, w Lalima Diamond Med:

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Leczenie egzemy w Krakowie nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!