Firma

200eav000Lalima Diamond Med – to nowoczesny ośrodek naturoterapii holistycznej, medycyny informacyjnej, detoksykacyjnej, wykorzystujący najnowsze osiągnięcia fizyki, a zwłaszcza wibroakustyki, bioakustyki i biokomunikacji.

Zastosowanie nowoczesnych metod pozwoliło nam uzyskać wysoką skuteczność w rozpoznawaniu przyczyn wielu schorzeń oraz dolegliwości cywilizacyjnych. Bezinwazyjna, wielokierunkowa naturoterapia holograficzna przywraca naszym klientom pełnię zdrowia i energii.

Stosowana przez nas nieinwazyjna diagnostyka EAV to pewna, szybka i wyjątkowo precyzyjna metoda szeroko rozpowszechniona w zachodniej Europie, m.in. w Niemczech, Szwajcarii i Francji gdzie posługuje się nią blisko 30 tysięcy lekarzy.

W naszych diagnozach posługujemy się w większości pojęciami wypracowanymi przez medycynę starożytną (chińską i indyjską). Nasza terapia naturalna LALIMA wspomaga przywrócenie naturalnej równowagi organizmu. Usuwamy przyczyny chorób oraz przeciwdziałamy powstawaniu nowych schorzeń.

200eav003

Kompleksowa diagnostyka – test EAV, opracowany przez niemieckiego lekarza dr R. Volla, obejmuje sprawdzenie m.in.:

  • ogólnej kondycji organizmu (ogniska zakaźne w pięciu obiegach: nerkach, płucach, sercu, śledzionie, wątrobie)
  • stanu układu immunologicznego (alergie, autoalergia, autoimmunita)
  • obciążeń mikrobiologicznych (wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty)
  • obciążeń chemicznych (metale ciężkie, pierwiastki toksyczne i promieniotwórcze)
  • stanu meridianów

Następnie proponujemy kompleksową naturoterapię holograficzną, która oddziałując bezpośrednio na tzw. ciało energetyczne (aurę) stymuluje procesy uzdrawiające w ciele fizycznym.

Lalima Diamond Med – to szybka i pewna diagnostyka, oraz skuteczna naturoterapia holograficzna, w której sprawdzona wiedza medycyny starożytnej wspomagana jest przez nowoczesną technikę.