przywry jelitowe – leczenie Kraków

Usuwanie przywr Kraków, leczenie fascjolozy Kraków

Fascjoloza – choroba wywoływana przez motylicę wątrobową.

Trematoda: pasożyty z grupy płazińców o ciele płaskim nieczłonowatym, opatrzonym przyssawkami: gębową i brzuszną.

Do najgroźniejszych przywr należą motylica wątrobowa (fasciola haepatica), motyliczka pasożytująca w przewodach pokarmowych żółciowych przeżuwaczy np. królików, świń i człowieka oraz przywry pasożytujące w krwi, których postacie dorosłe żyją w naczyniach krwionośnych pęcherza moczowego i jamy brzusznej człowieka. Obecność przywr w drogach żółciowych, jelicie grubym lub pęcherzu moczowym jest znaczącą przyczyną zachorowań na nowotwory tych narządów.

Pasożyty atakują różne narządy w ciele i na ciele człowieka. Najczęściej są to: przywra krwi (schistosoma haematobium) – atakuje krew oraz przywra płucna (paragonimus westermani) – atakuje płuca  i jest obok glsty ludzkiej (ascaris lumbricoides) przyczyną astmy oskrzelowej.

przywra

 

 

 

 

Objawy zakażenia przywrami:

Przywra pasożytuje w miąższu płuc człowieka, powodując powstawanie torbieli łatwo ulegajacym zakażeniom bakteryjnym.

Podczas migracji larw do płuc wystepują niecharakterystyczne objawy:

  • gorączka
  • ból w klatce piersiowej
  • kaszel
  • krwioplucie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi pasożytów oraz badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Krakowie, w Lalima Diamond Med:

 

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Usuwanie przywr i leczenie fascidozy w Krakowie za pomocą terapii naturalnej, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!