węgorek jelitowy – leczenie Kraków

Usuwanie węgorka jelitowego Kraków, leczenie węgorczycy Kraków

Węgorczyca – choroba wywoływana przez węgorka jelitowego.

Bytuje w organizmie człowieka, owiec, świń, bydła, żab, psów, a nawet w roślinach. Zarazenie człowieka nastepuje przez zetknięcie i przenikanie przez skórę nitkowatych inwazyjnych larw pasożyta. Po wniknięciu przez skórę larwa węgorka z krwią przedostaje sie do serca, nastepnie do płuc, tchawicy, gardła, gdzie zostaje połknieta i przez przełyk, żołądek, przechodzi do jelita cienkiego.

wegorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyczyny zakażenia nicieniem:

Pasożytem tym łatwo zarazić się kiedy kupujemy używane buty czy ozież oraz gdy śpimy na nieznanych materacach lub przykrywamy się kocem (np. w hotelach, pensjonatach).

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi pasożytów oraz badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Krakowie, w Lalima Diamond Med:

 

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Usuwanie węgorka jelitowego i leczenie węgorczycy w Krakowie za pomocą terapii naturalnej, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!